Rezerwacja online Kup online
WROCŁAW: +48 530 500 664
ŁÓDŹ: +48 888 114 196
-35%
Odmładzający TOP DUET na twarz.

LASEROWE ODMŁADZANIE TWARZY – RESURFACING NIEABLACYJNY LASEREM ND:YAG + FRAKCJONOWANIE ER:YAG

Skóra z wiekiem traci swoje napięcie i witalny wygląd. Pojawiają się zmarszczki, a cera nie jest już tak promienna jak przed laty. Czy można temu zapobiec? Oczywiście! Warto nieustannie dbać o stymulację naszej skóry, która dzięki zabiegom anti-aging, zachowa młody wygląd, mimo upływającego czasu.Gdy do Laser Cosmetic przychodzą osoby, którym zależy na dogłębnej regeneracji i odbudowie skóry wraz z eliminacją wszelkich oznak starzenia, zazwyczaj proponujemy niezwykłe połączenie dwóch zabiegów: RESURFACINGU NIEABLACYJNEGO LASEREM ND:YAG oraz FRAKCJONOWANIA LASERM ER:YAG.

Co oznaczają te dwie tajemnicze nazwy❓

✅ RESURFING NIEABLACYJNY LASEREM ND:YAG polega na stymulacji głębokich warstw skóry za pomocą stref termicznego podgrzania tkanek. Prowadzi do regeneracji włókien kolagenowych, odpowiedzialnych za młody i jędrny wygląd skóry.

✅ FRAKCJONOWANIE LASERM ER:YAG to zabieg, który polega na podgrzaniu i odparowaniu wody zlokalizowanej wewnątrz tkanek, w celu silnej rewitalizacji skóry. Cera staje się gładka, silnie napięta, równomierna, a jej mankamenty znikają wraz ze złuszczającym się naskórkiem.

🔻 EFEKTY OBU ZABIEGÓW:

✔ Dogłębna odbudowa skóry

✔ Wygładzenie zmarszczek

✔ Eliminacja przebarwień i wyrównanie kolorytu cery

✔ Napięcie i ujędrnienie twarzy

✔ Poprawa owalu twarzy i eliminacja zwiotczeń

✔ Zmniejszenie drobnych zmarszczek

SZCZEGÓŁY PROMOCJI:

Twarz: 1 zabieg na twarz 800 zł zamiast 1100 zł

Oferta ważna do 30.04.2022
Regulamin PROMOCJI WIĘCEJ PROMOCJI