Rezerwacja online Kup online
WROCŁAW: +48 530 500 664
ŁÓDŹ: +48 888 114 196
-200 zł
LASER ER:YAG – przywraca młodość i blask.

FRAKCYJNE ODMŁADZANIE SKÓRY TWARZY ‼

Skóra z wiekiem stopniowo traci elastyczność. Rysy twarzy zmieniają się, pojawiają się zmarszczki, a cera traci młodzieńczy blask. Co zrobić, aby zatrzymać ten proces? Jak w mało inwazyjny sposób, ekspresowo wygładzić i ujędrnić twarz, tak aby prezentowała się młodo – bez względu na naszą metrykę? 🤔Jedną z najbardziej skutecznych metod, która pozwala wygładzić zmarszczki i silnie odmłodzić twarz jest LASEROWE FRAKCJONOWANIE SKÓRY X-LASE PLUS. W naszym gabinecie we Wrocławiu możesz skorzystać z niego za pomocą innowacyjnego lasera erbowo-yagowego, który zapewnia najwyższe bezpieczeństwo zabiegu.

🔻 NA CZYM POLEGA FRAKCYJNE ODMŁADZANIE LASEREM X-LASE PLUS Er: Yag ?Metoda ta wykorzystuje działanie światła frakcjonowanego (podzielonego), którego promienie są absorbowane przez wodę znajdującą się w tkankach. Pod wpływem temperatury, dochodzi do odparowania części wody z obszaru twarzy oraz pobudzenia głębokich warstw skóry do intensywnej regeneracji. Skóra dzięki temu staje się gładka, silnie napięta, a zmarszczki i przebarwienia odchodzą w zapomnienie.

🔻 CZY ZABIEG JEST BOLESNY?

Nie, ponieważ wykonujemy go w znieczuleniu miejscowym. Aby zapewnić Ci komfort podczas zabiegu, wcześniej nałożymy na Twoją twarz specjalną maść, która niweluje negatywne odczucia.

🔻 JAKIE EFEKTY ZAUWAŻYSZ PO ZABIEGU?

✅ Silne odmłodzenie twarzy

✅ Napięcie skóry

✅ Eliminacja zmarszczek oraz bruzd

✅ Wyrównanie kolorytu cery

✅ Redukcja blizn i przebarwień

Pierwsze efekty odmłodzenia zauważalne są już po 5-7 dniach od zabiegu. Wcześniej skóra będzie mocno się złuszczać, ale o to właśnie nam chodzi!

SZCZEGÓŁY PROMOCJI

Twarz: 1 zabieg na twarz 600 zł zamiast 800 zł

Oferta ważna do 30.04.2022
Regulamin PROMOCJI WIĘCEJ PROMOCJI