Rezerwacja online Kup online
WROCŁAW: +48 530 500 664
ŁÓDŹ: +48 888 114 196
-200 zł
Odmładzanie dłoni laserem X LASE PLUS.

LASEROWE ODMŁADZANIE DŁONI X-LASE PLUS‼

Dłonie potrafią doskonale zdradzać ile mamy lat. Skóra na nich jest cienka i delikatna, podatna na przesuszenia, zmiany pigmentacyjne oraz działanie czynników zewnętrznych. Aby zachować ich młody wygląd, warto otoczyć dłonie szczególną opieką. W Laser Cosmetic służymy w tej kwestii wsparciem.

🔻 JAK ODMŁODZIĆ DŁONIE I SPRAWIĆ, ŻEBY WYGLĄDAŁY ATRAKCYJNIE BEZ WZGLĘDU NA UPŁYWAJĄCY CZAS❓SKORZYSTAJ Z ZABIEGU LASEROWEGO X-LASE PLUS!

Fotoodmładzanie dłoni za pomocą lasera X-LASE PLUS polega na naświetleniu i podgrzewaniu tkanek, które pod wpływem wiązki laserowej zaczynają się regenerować. Włókna kolagenowe odradzają się i zagęszczają. Wypełniają się zmarszczki. Skóra po zabiegu staje się nie tylko elastyczna i gładka, ale także ujednolicona i pozbawiona przebarwień, plam czy znamion.

SZCZEGÓŁY PROMOCJI:

LASEROWE ODMŁADZANIE DŁONI PRZY UŻYCIU ŚWIATŁA CPL + LASERA ND:YAG WYKONASZ ZA 350 ZŁ ZAMIAST 500 ZŁ. Zabieg regeneruje skórę od środka za pomocą kalibrowanego światła pulsacyjnego, nie uszkadza naskórka i nie wymaga czasu rekonwalescencji. Zapewnia niezwykłe ujędrnienie i odmłodzenie skóry. Wypełnia zmarszczki, rozjaśnia koloryt dłoni i dogłębnie je odżywia, przywracając im witalny wygląd.

LASEROWE ODMŁADZANIE DŁONI PRZY LASERA ER:YAG + LASERA ND:YAG WYKONASZ ZA 450 ZŁ ZAMIAST 650 ZŁ. Zabieg dzięki frakcyjnej penetracji tkanek zapewnia spektakularną precyzję w odmładzaniu dłoni oraz ich regeneracji. Wygładza zmarszczki, napina skórę oraz doskonale usuwa wszelkie przebarwienia, blizny i plamy. Wiąże się z dłuższym czasem rekonwalescencji, który trwa około 5 dni.

Oferta ważna do 30.04.2022
Regulamin PROMOCJI WIĘCEJ PROMOCJI