Rezerwacja online Kup online
WROCŁAW: +48 530 500 664
ŁÓDŹ: +48 888 114 196
-20%
Laserowe leczenie rumienia światłem pulsacyjnym CPL.

LASEROWA REDUKCJA RUMIENIA X-LASE

Czerwone “niteczki” – czyli rozszerzone naczynka – które najczęściej występują w okolicy nosa, policzków lub brody, potrafią być uciążliwe. Pojawiają się na skórze przy zmianach temperatury, z powodu urazów mechanicznych, a nawet silnych emocji. Nie zagrażają zdrowiu, są wyłącznie mankamentem estetycznym – jednak mogą wpływać na naszą pewność siebie i samopoczucie. Na szczęście można się z nimi pożegnać❗

👉 W Laser Cosmetic, za pomocą terapii laserem X-LASE skutecznie i bezpiecznie zamykamy rozszerzone naczynia krwionośne, które wywołują “pajączki” lub rumień na twarzy.

🔻 NA CZYM POLEGA TERAPIA RUMIENIA X-LASE❓

Wiązka naszego lasera wnika w skórę i pochłaniana jest przez hemoglobinę, która znajduje się w naczynkach krwionośnych. Tam przekształca się w energię cieplną, powodując silne obkurczenie naczyń. Dzięki temu są po prostu wchłaniane. W efekcie, rumień lub czerwone “niteczki” znikają z twarzy, pozostawiając ją gładką i jednolitą. Okoliczne tkanki, wokół obszaru zabiegowego, pozostają nienaruszone – zabieg oddziałuje tylko na naczynka, które chcemy zamknąć.

🔻 ZALETY ZABIEGU

✅ Usuwamy rozszerzone naczynka, przywracając cerze zdrowy wygląd

✅ Nie uszkadzamy naskórka, a zabieg jest praktycznie bezbolesny

✅ Skóra po zabiegu regeneruje się bardzo krótko i nie wymaga długiego czasu rekonwalescencji

SZCZEGÓŁY PROMOCJI:

Twarz: 1 zabieg na twarz 300 zł zamiast 350 zł, pakiet 4 zabiegów 1000 zł zamiast 1260 zł

Oferta ważna do 30.04.2022
Regulamin PROMOCJI WIĘCEJ PROMOCJI