Rezerwacja online Kup online
WROCŁAW: +48 530 500 664
ŁÓDŹ: +48 888 114 196
-30%
GŁADKO DO LATA 2022. Depilacja laserowa Vectus.

Tylko teraz 💥PAKIET DEPILACJI LASEROWEJ BIKINI i PACH VECTUS wykonasz w super cenie!

Kiedy domowa depilacja nie przynosi pożądanych efektów, a zamiast gładkiej, aksamitnej skóry, widzimy czerwone kropki i podrażnienia – rozwiązaniem jest laserowe usuwanie włosków!

😍👉 DEPILACJA VECTUS to super nowoczesna i nieziemsko skuteczna metoda trwałego usuwania owłosienia. Twoja skóra po serii zabiegów zawsze będzie idealnie gładka. A częste golenie skóry, wrastające włoski czy stany zapalne mieszków włosowych odejdą w zapomnienie! Dlaczego proponujemy kobietom i mężczyzną trwałe usunięcie włosków z okolic pach i bikini❓🤔 Ponieważ są to obszary „najtrudniejsze” pod kątem domowej depilacji. Włoski szybko odrastają, są gęste i mocne, a delikatna skóra pod pachami i w pachwinach jest skłonna do podrażnień, które mogą skutkować nawet powiększeniem węzłów chłonnych. Lepiej sobie tego oszczędzić.

VECTUS to najnowocześniejszy i najskuteczniejszy laser diodowy do trwałego usuwania owłosienia. Zaawansowana technologia sprawia, że zabieg poza swoją skutecznością jest bezpieczny i komfortowy dla pacjenta.

SZCZEGÓŁY PROMOCJI:

1 ZABIEG (BIKINI GŁĘBOKIE + PACHY) – 350 zł zamiast 450 zł)

PAKIET 4 ZABIEGÓW (BIKINI GŁĘBOKIE + PACHY) – 1100 zł zamiast 1440 zł)

Oferta ważna do 30.04.2022
Regulamin PROMOCJI WIĘCEJ PROMOCJI