Rezerwacja online Kup online
WROCŁAW: +48 530 500 664
ŁÓDŹ: +48 888 114 196
do 60%
DEPILACJA LASEROWA VECTUS CAŁE CIAŁO W CENIE 699 ZŁ.

DEPILACJA LASEROWA VECTUS CAŁE CIAŁO W CENIE 699 ZŁ – PROMOCJA ALL INCLUSIVE‼

Lubisz to uczucie, gdy Twoje ciało jest aksamitnie miękkie i gładkie w dotyku❓Stosujesz domowe metody depilacji, ale już po 2-3 dniach włoski zaczynają odrastać❓Marzy Ci się ciało, jak z okładki magazynu, które jest gładkie i bez jakichkolwiek podrażnień❓🤔✅ Możesz zaoszczędzisz wiele godzin w miesiącu, które teraz poświęcasz na domową depilację.

✅ Możesz wyrzucić maszynki do golenia, wosk i depilator elektryczny – nie potrzebujesz ich!

✅ Możesz zyskać niesamowitą wygodę posiadania super gładkiego ciała ZAWSZE!

Wyobrażasz to sobie? Jeśli tak, przyjdź do LASER COSMETIC, na najnowocześniejszą depilację laserową VECTUS‼💥 DEPILACJA LASEROWA VECTUS SPRAWI, ŻE BĘDZIESZ CIESZYĆ SIĘ AKSAMITNĄ SKÓRĄ KAŻDEGO DNIA, A TO DA CI PEWNOŚĆ SIEBIE I STAŁE POCZUCIE ATRAKCYJNOŚCI! 😍

Dołącz do nas i skorzystaj z PROMOCJI ALL INCLUSIVE. Dzięki niej, depilację laserową Vectus na całe ciało – wykonasz za jedyne 699 zł (1 zabieg)!

🔻 NA CZYM POLEGA DEPILACJA LASEROWA VECTUS?

Laser diodowy Vectus pozwala na szybkie i bezbolesne usunięcie włosków za pomocą wiązki światła, które podgrzewa mieszki włosowe i bezpowrotnie je uszkadza. Jest to jedyny laser na rynku, który posiada inteligentny czujnik melaniny w skórze, dzięki czemu możemy dobrać dla Ciebie indywidualne parametry zabiegu. A to gwarantuje Ci jego efektywność i bezpieczeństwo.

👉 Nowatorska technologia chłodzenia❄ skóry sprawia, że zabieg jest właściwie BEZBOLESNY.

🔻 KTÓRE PARTIE CIAŁA MOŻNA PODDAĆ DEPILACJI VECTUS?

W Laser Cosmetic można wydepilować: wąsik, brodę, nogi, delikatną okolicę bikini, ręce, plecy, klatkę piersiową, pośladki, pachy, brzuch, stopy i dłonie – czyli całe ciało😀 Na zabiegi zapraszamy zarówno kobiety, jak i mężczyzn.🎁 PAMIĘTAJ! W PROMOCJI ALL INCLUSIVE – ZAPŁACISZ TYLKO 699 ZA DEPILACJĘ CAŁEGO CIAŁA ZŁ (1 zabieg)Kolejny zabieg jest w tej samej cenie.

Oferta ważna do 31.03.2023
Regulamin PROMOCJI WIĘCEJ PROMOCJI