Rezerwacja online Kup online
WROCŁAW: +48 530 500 664
ŁÓDŹ: +48 888 114 196
ŁÓDŹ
Katarzyna.

Absolwentka Łódzkiego Uniwersytetu Medycznego. Dyplomowany kosmetolog, pasjonatka najnowocześniejszych technologii w medycynie estetycznej. Szczególne zainteresowanie kieruje w stronę laseroterapii oraz trwałej epilacji laserowej. Najcenniejszym świadectwem są dla niej opinie zadowolonych klientów. Prywatnie, wielbicielka dobrej książki i dźwięków, kocha podróże i aktywność fizyczną, szczególnie pływanie.

ŁÓDŹ
Idalia.

Absolwentka Kosmetologii na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Zakochana w efektach laseroterapii. To właśnie zabiegi wykorzystujące nowoczesne technologie laserowe są jej konikiem. Nieustannie śledzi światowe trendy w laseroterapii oraz medycynie estetycznej, uczestniczy w wielu szkoleniach i kongresach, by jak najefektywniej pomagać swoim klientom.

ŁÓDŹ
Magdalena.

Absolwentka kosmetologii na Wydziale Farmaceutycznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz Promocji Zdrowia na Wydziale Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy kosmetologa zarówno w Polsce, jak i za granicą. Specjalizuje się w zabiegach z wykorzystaniem najnowocześniejszych sprzętów medycznych HI-TECH. Praca jest jej pasją, nie lubi stać w miejscu, stawia na nieustanny rozwój, by móc rzetelnie planować najskuteczniejsze terapie zabiegowe dla swoich klientów. Prywatnie, kobieta dynamit. Miłośniczka zdrowego stylu życia, której nie straszne są biegi z przeszkodami, cross fit czy triathlon.

ŁÓDŹ
Marta.

Absolwentka Kosmetologii na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Doświadczony kosmetolog-podolog. W pracy stawia na holistyczne podejście w drodze do pięknej i zdrowej skóry. Pełne zrozumienie oczekiwań klienta, bezkompromisowe zaangażowanie, dyskrecja to dla niej klucz do satysfakcji klienta. Ceniona przez współpracowników i klientów za ciepło, serdeczność, ogromną wiedzę i… przepyszne ciasta, które uwielbia piec.

Wrocław
Patrycja.

Patrycja z wielką pasją i profesjonalizmem podchodzi do swojej pracy. Jest zwolenniczką zindywidualizowanych terapii łączonych, dzięki którym klient może oczekiwać spektakularnych efektów zabiegowych. Nieustannie poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach i kongresach. Na bieżąco śledzi wszelkie nowości w medycynie estetycznej oraz kosmetologii, które następnie rekomenduje swoim klientom.