Rezerwacja online Kup online
WROCŁAW: +48 530 500 664
ŁÓDŹ: +48 888 114 196
ŁÓDŹ
Katarzyna.

Absolwentka Łódzkiego Uniwersytetu Medycznego. Dyplomowany kosmetolog, pasjonatka najnowocześniejszych technologii w medycynie estetycznej. Szczególne zainteresowanie kieruje w stronę laseroterapii oraz trwałej epilacji laserowej. Najcenniejszym świadectwem są dla niej opinie zadowolonych klientów. Prywatnie, wielbicielka dobrej książki i dźwięków, kocha podróże i aktywność fizyczną, szczególnie pływanie.

ŁÓDŹ
Idalia.

Absolwentka Kosmetologii na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Zakochana w efektach laseroterapii. To właśnie zabiegi wykorzystujące nowoczesne technologie laserowe są jej konikiem. Nieustannie śledzi światowe trendy w laseroterapii oraz medycynie estetycznej, uczestniczy w wielu szkoleniach i kongresach, by jak najefektywniej pomagać swoim klientom.

ŁÓDŹ
Marta.

Absolwentka Kosmetologii na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Doświadczony kosmetolog-podolog. W pracy stawia na holistyczne podejście w drodze do pięknej i zdrowej skóry. Pełne zrozumienie oczekiwań klienta, bezkompromisowe zaangażowanie, dyskrecja to dla niej klucz do satysfakcji klienta. Ceniona przez współpracowników i klientów za ciepło, serdeczność, ogromną wiedzę i… przepyszne ciasta, które uwielbia piec.