Rezerwacja online Kup online
WROCŁAW: +48 530 500 664
ŁÓDŹ: +48 888 114 196
- 200 zł
TERAPIA POWSTRZYMUJĄCA ŁYSIENIE – DR CYJ.

SUPER SKUTECZNA TERAPIA POWSTRZYMUJĄCA ŁYSIENIE 👉 TERAZ W FANTASTYCZNEJ CENIE 500 ZŁ (ZAMIAST ̶7̶0̶0̶ ̶Z̶Ł̶)! Problem łysienia dotyka nie tylko mężczyzn, ale także kobiet. Może być efektem predyspozycji genetycznych, nieodpowiedniej diety, nieprawidłowej pielęgnacji lub dolegliwości zdrowotnych np. związanych z tarczycą albo hormonami. Często godzimy się na to, aby nasza fryzura wraz z wiekiem stawała się coraz bardziej przerzedzona. 😞 Czy tak musi być❓Czy są sposoby, aby zatrzymać proces utraty włosów❓Czy da się pobudzić mieszki włosowe do ponownego wzrostu❓Jak pielęgnować i nawilżać skórę głowy, tak aby nie tracić kolejnych włosów❓🤔ODPOWIEDZIĄ NA WSZYSTKIE POWYŻSZE PYTANIA JEST MEZOTERAPIA SKÓRY GŁOWY Z UŻYCIEM MEDYCZNEGO PREPARATU DR CYJ. W Laser Cosmetic Łódź szczęśliwie specjalizujemy się w tej metodzie!

😃👉 TERAZ MOŻESZ Z NIEJ SKORZYSTAĆ W FANTASTYCZNEJ CENIE 500 ZŁ (ZAMIAST ̶7̶0̶0̶ ̶Z̶Ł̶)! 🔻 MEZOTERAPIA DR CYJ. TO PEPTYDOWA TERAPIA, POŁĄCZONA Z KWASEM HIALURONOWYM:

✅ Stymuluje mikrokrążenie skóry głowy

✅ Odżywia osłabione mieszki, pobudzając je do wzrostu

✅ Hamuje negatywny wpływ czynników zewnętrznych na Twoją fryzurę

✅ Zatrzymuje proces dalszego wypadania

✅ Pobudza komórki Twojej skóry do regeneracji, co wpływa na ich odżywienie i nawilżenie – od środka.

🔻 JAK WYGLĄDA ZABIEG? Rewolucyjny preparat aplikujemy śródskórnie za pomocą cienkiej igły. Aktywne składniki uwalniają się stopniowo, nawet przez kolejne 2 tygodnie. Dzięki temu komórki oraz mieszki włosowe są długotrwale stymulowane i pobudzane do regeneracji. Zabieg nie jest bolesny i trwa około 30 minut.

SZCZEGÓŁY PROMOCJI: 1 zabieg w cenie 500 zł zamiast 700 zł

Oferta ważna do 30.04.2022
Regulamin PROMOCJI WIĘCEJ PROMOCJI