Rezerwacja online Kup online
WROCŁAW: +48 530 500 664
ŁÓDŹ: +48 888 114 196
-30%
Rozkwitnij z HIFU ULFIT.

Już po 25 roku życia poziom kolagenu w skórze zaczyna spadać. Mogą pojawić się: zwiotczenie, „opadające policzki”, zmiana owalu twarzy, zmarszczki. Niektórzy twierdzą, że to nieuniknione. My jednak wiemy, że to nieprawda❗Wystarczy tylko odpowiednio zadbać o jędrność twarzy – abyśmy wyglądały tak młodo, jak się czujemy❗🙂👉 Myślisz, że chodzi o lifting lub wypełniacze❓ Oj nie, Kochana❗🙂 Dziś, aby pięknie wygładzić, ujędrnić, zagęścić skórę nie potrzebujemy igieł ani skalpela❗Nawet gwiazdy wielkiego formatu przyznają się do stosowania niezwykłych zabiegów odmładzających, które są … BEZINWAZYJNE, a dzięki temu bezpieczne. Teraz czas na Ciebie – sprawdź te metody!

Skorzystaj z promocyjnej ceny na ULFIT HIFU. To lifting ultradźwiękowy. Zabieg możesz przyrównać do badania USG – jest tak samo bezpieczny i komfortowy. Zero stresu, zero bólu – ekspresowe i trwałe odmłodzenie twarzy. Wchodzisz w to?

JAKIE EFEKTY UZYSKASZ DZIĘKI ULFIT HIFU:

✔ Wygładzenie zmarszczek i bruzd

✔ Wymodelowanie owalu twarzy

✔ Ujędrnienie i uelastycznienie skóry

✔ Przywrócenie buzi młodzieńczego blasku

✔ Eliminacja luźnej skóry w okolicach oczu, policzków czy żuchwy

✔ Odmłodzenie twarzy na długi czas

Pierwsze efekty zobaczysz od razu, jeszcze w naszym gabinecie. Ale to nie koniec. Przebudowa i odmładzanie skóry wewnątrz potrwa jeszcze około 3 miesiące. Efekty utrzymają się nawet kilka lat!😍

SZCZEGÓŁY PROMOCJI:

Twarz: 1 zabieg 999 zł zamiast 1500 zł

Twarz z szyją: 1 zabieg 1500 zł zamiast 2000 zł

Oferta ważna do 30.04.2022
Regulamin PROMOCJI WIĘCEJ PROMOCJI