Rezerwacja online Kup online
WROCŁAW: +48 530 500 664
ŁÓDŹ: +48 888 114 196
-40%
Niechirurgiczny lifting FOTONA 4D.

ODBIERZ 1000 ZŁ ZNIŻKI NA LASEROWY LIFTING TWARZY FOTONA 4D W ŁODZI !!!

✅ Jak silnie i trwale ujędrnić twarz – bez wypełniaczy lub liftingu operacyjnego?

✅ Jak bezpiecznie wygładzić zmarszczki, wypełnić bruzdy i zagęścić skórę?

✅ Czy w ogóle można przywrócić młody wygląd bez wyrzeczeń, bólu czy długiego okresu rekonwalescencji?

Te pytania często słyszymy od klientek, które szukają skutecznej, a jednocześnie mało inwazyjnej terapii anti-aging. Ty również rozglądasz się za taką metodą❓🧐😉 Odpowiedzią jest FOTONA 4D, czyli laserowy lifting twarzy – który dodatkowo „magicznie” redukuje mankamenty cery!🔻

JAK TO DZIAŁA? Podczas zabiegu światło lasera wnika w najgłębsze warstwy skóry (również od wewnątrz jamy ustnej!), stymulując ją do naturalnej odnowy na poziomie komórkowym, a dodatkowo silnie obkurczając włókna kolagenowe – odpowiedzialne za jej elastyczność. Dzięki temu, twarz zostaje intensywnie ujędrniona, wygładzona i wypełniona – ale bez konieczności wstrzykiwania kwasu hialuronowego czy botoxu!

Efekt❓🤔 Jest trwały i spektakularny❗😍 Sprawdziło to już ponad 100 naszych klientek…🤫🔻

PEŁNY ZABIEG TRWA 2H I SKŁADA SIĘ Z 4 ETAPÓW:

1⃣ ENDOLIFTING – to głębokie skanowanie skóry i mięśni twarzy – również tych w jamie ustnej – w celu uelastycznienia tkanek i redukcji bruzd nosowo-wargowych.

2⃣ FRAC3 – to wywoływanie mikrouszkodzeń, które pozwalają spłycić zmarszczki i wyraźnie zagęścić skórę.

3⃣ PIANO – to głęboki termolifting, który polega na naświetlaniu skóry na głębokości ok 6mm. Ten etap poprawia ogólną kondycję cery, a także owal i napięcie twarzy.

4⃣ SUPERFACIAL- to delikatny peeling laserowy, który potęguje efekty poprzednich etapów zabiegu i pozwala wyrównać powierzchnię skóry, obkurczyć pory oraz rozświetlić cerę.

Zabieg jest

✔ bezbolesny,

✔ bezpieczny i

✔ bezinwazyjny,

dlatego nie musisz się obawiać długiej rekonwalescencji czy dyskomfortu! W przypadku pełnej terapii jedyne na co musisz się przygotować to… 2h relaksu!

SZCZEGÓŁY PROMOCJI:

Tylko teraz w LASER COSMETIC w Łodzi możesz skorzystać z liftingu twarzy Fotona 4D w cenie specjalnej – 1500zł (zamiast ̶2̶5̶0̶0̶ ̶z̶ł̶)

Oferta ważna do 30.04.2022
Regulamin PROMOCJI WIĘCEJ PROMOCJI