Rezerwacja online Kup online
WROCŁAW: +48 530 500 664
ŁÓDŹ: +48 888 114 196
- 100 zł
LASEROWE ODMŁADZANIE DŁONI W ŁODZI.

HIT❗LASEROWE ODMŁADZANIE DŁONI W ŁODZI❗

Mówi się, że po dłoniach można rozpoznać wiek kobiety. Wiesz dlaczego❓Jest to jednocześnie bardzo delikatna i eksploatowana część ciała. Dłonie są nieustannie narażone na działanie wielu czynników zewnętrznych – słońca, zmiany temperatur, środków chemicznych, klimatyzacji, drobnych urazów mechanicznych oraz niezliczonej ilości bakterii. Ponadto skóra na nich jest cienka, przez co szybko się przesusza i traci jędrność. Dlatego odpowiednie, regularna pielęgnacja rąk jest naprawdę ważna, a jednocześnie wymagająca.

Co zrobić, żeby dłonie wyglądały estetycznie i młodo❓🤔

W LASER COSMETIC ZADBAMY O TO, ABY DŁONIE BYŁY TWOJĄ NAJLEPSZĄ WIZYTÓWKĄ! 😃Jeżeli chcesz, aby Twoje dłonie zyskały blask, a także stały się odżywione i gładkie – umów się na laserowy zabieg FOTONA SPECTRO ! Dzięki skupionej wiązce światła, którą kierujemy w głąb tkanek, uruchomimy procesy samoregenerujące w Twojej skórze. Włókna kolagenowe, odpowiedzialne za elastyczność tkanek zaczną się samoistnie odradzać, skóra dłoni stanie się nawilżona i jędrna, a zmarszczki zostaną wypełnione od wewnątrz. Podczas zabiegu wyeliminujemy także wszelkie przebarwienia – skóra się ujednolici.

🔴 JAKIE EFEKTY ZOBACZYSZ PO ZABIEGU?

✅ Głębokie odżywienie dłoni

✅ Wyraźne napięcie i ujędrnienie skóry

✅ Wyrównany koloryt dłoni

✅ Eliminacja przebarwień, wszelkich plam, blizn i zmian skórnych na rękach

✅ Wygładzenie zmarszczek

🔔 Pamiętaj, że jesień i zima to doskonały czas na laserowe odmładzanie dłoni. Teraz Twoja skóra nie jest narażona na działanie promieni słonecznych, które są przeciwwskazane przy zabiegach tego typu. ☺

SZCZEGÓŁY PROMOCJI:

LASEROWE ODMŁADZANIE DŁONI (laser Nd:yag Piano+Frac3D) WYKONASZ ZA 300 ZŁ ZAMIAST 400 ZŁ. Zabieg regeneruje skórę od środka, nie uszkadza naskórka i nie wymaga czasu rekonwalescencji. Zapewnia niezwykłe ujędrnienie i odmłodzenie skóry. Wypełnia zmarszczki, rozjaśnia koloryt dłoni i dogłębnie je odżywia, przywracając im witalny wygląd.

LASEROWE ODMŁADZANIE DŁONI PRZY LASERA ER:YAG (laserowe odmładzanie z efektem smooth) 200 ZŁ ZAMIAST 300 ZŁ. Zabieg dzięki frakcyjnej penetracji tkanek zapewnia spektakularną precyzję w odmładzaniu dłoni oraz ich regeneracji. Wygładza zmarszczki, napina skórę oraz doskonale usuwa wszelkie przebarwienia, blizny i plamy. Wiąże się z dłuższym czasem rekonwalescencji, który trwa około 5 dni.

Oferta ważna do 30.04.2021
Regulamin PROMOCJI WIĘCEJ PROMOCJI