Rezerwacja online Kup online
WROCŁAW: +48 530 500 664
ŁÓDŹ: +48 888 114 196
- 100 zł
Laserowa redukcja bruzd nosowo-wargowych bez wypełniaczy !!.

UNIKALNA TERAPIA NA REDUKCJĘ BRUZD NOSOWO-WARGOWYCH – BEZ WYPEŁNIACZY‼😲Bruzdy nosowo-wargowe to pionowe zmarszczki mimiczne, które pojawiają się po bokach ust wraz z upływającym czasem. Dzieje się tak dlatego, że policzki stopniowo tracą swoją jędrność i zaczynają delikatnie opadać. Linie, które biegną od nosa do kącików ust, pogłębiają się, przez co stają się widoczne nie tylko wtedy, gdy na naszej twarzy gości uśmiech, ale także gdy mięśnie są zupełnie rozluźnione. Te linie często dodają lat i sprawiają, że twarz wygląda na zmęczoną. Jednak istnieje sposób, aby wygładzić bruzdy nosowo-wargowe i tym samym zapewnić sobie młody i świeży wygląd na dłużej!

👉 W LASER COSMETIC MAMY NA TO SPOSÓB – FRAKCJONOWANIE LASEREM FOTONA ER:YAG, KTÓRE OBECNIE MOŻESZ WYKONAĆ W ATRAKCYJNEJ CENIE 500 ZŁ (ZAMIAST 600 ZŁ)‼‼Ten unikatowy zabieg polega na stymulacji skóry za pomocą krótkich impulsów laserowych, które wysyłamy w głąb Twoich tkanek… OD WEWNĘTRZNEJ STRONY JAMY USTNEJ!😲 Tak, jest to dość nietypowe rozwiązanie, ale właśnie dlatego zapewnia tak niesamowite efekty! 🤩Dzięki stymulacji i regeneracji tkanek od środka jamy ustnej, uzyskujemy doskonały efekt wygładzenia bruzd nosowo-wargowych – taki jak podczas stosowania zabiegów z wypełniaczami, tylko bez igieł, stresu i bólu!😃Po zabiegu zarówno skóra policzków, jak i okolicy ust, napina się i uelastycznia, dzięki czemu staje się bardziej odporna na ruch mimiczny. Twarz pozbawiona bruzd wygląda młodo i promiennie. Skóra automatycznie jest bardziej wypoczęta i odżywiona.

CZY TAKI ZABIEG JEST BOLESNY? Nie! Jest to zupełnie bezinwazyjna i bezbolesna metoda wygładzania zmarszczek w okolicach ust. Jedyne, co możesz odczuwać podczas zabiegu to delikatne ciepło, które jest efektem podgrzewania tkanek. Tuż po zabiegu możesz wrócić do swoich codziennych obowiązków.

SZCZEGÓŁY PROMOCJI: 500 zł zamiast 600 zł

Oferta ważna do 30.04.2022
Regulamin PROMOCJI WIĘCEJ PROMOCJI