Rezerwacja online Kup online
WROCŁAW: +48 530 500 664
ŁÓDŹ: +48 888 114 196
- 40%
BTL EMBODY.

Nasza Klinika oferuje nowatorskie zabiegi urządzeniem, które pomaga wyrzeźbić mięśnie, spalić tłuszcz, wymodelować ciało i poprawić kondycję – bezwysiłkowo! To idealne uzupełnienie tradycyjnej aktywności – efekty treningów widzimy szybciej, są lepsze a przy okazji mamy też opcję regeneracji i relaksu. Doskonale sprawdzają się także podczas kontuzji. Zabiegi na urządzeniu  EMBODY  efektami przypominają intensywny trening jednak – w trakcie sesji leżymy i relaksujemy się. Technologia bazuje na HIFEM (High-Intensity Focused Electromagnetic Technology) – zaawansowanej technologii elektromagnetycznej o wysokiej intensywności. Wywołuje ona wybiórczo (czyli w obszarach poddanych zabiegowi) ponad maksymalne skurcze mięśni. Dzięki temu pobudza: wzrost włókien kurczliwych, tworzenie nowych białek i rozrost włókien mięśniowych. Energia HIFEM jest skuteczna w rozbudowie mięśni, ponieważ potrafi wywołać i utrzymać przez wiele sekund takie supramaksymalne skurcze. Mówiąc najprościej „ćwiczy” mięśnie ze znacznie większą
mocą i częstotliwością niż jest to możliwe podczas jakiegokolwiek treningu. W trakcie jednego zabiegu (około 30 minut) energia HIFEM wywołuje ok. 20 tysięcy supramaksymalnych skurczów. Ponieważ w trakcie zabiegów mięśnie wykonują ponad maksymalne skurcze, mózg otrzymuje informację, że potrzebna będzie energia i to w ekstremalnych dawkach. Dlatego organizm uwalnia potężną ilość energii z najbliżej położonych komórek tłuszczowych. Uruchamiamy intensywną lipolizę. I tak dochodzi do spalenia tkanki tłuszczowej znajdującej się w sąsiedztwie kurczących się mięśni. Pierwsze rezultaty widać już po jednym zabiegu!

Perfekcyjne ciało i doskonały humor mogą być twoje szybciej niż myślisz. I osiągniesz to wszystko w wyjątkowo miły sposób. Wystarczy połączyć rozsądną aktywność z nowoczesną technologią. Chyba nie trzeba już nikogo namawiać?

SZCZEGÓŁY PROMOCJI

-40% od pojedynczych zabiegów i od pakietów 🙂

Brzuch lub pośladki:

1 zabieg 420 zł zamiast 700 zł

4 zabiegi 1344 zł zamiast 2240 zł

Uda (przód lub tył):

1 zabieg 360 zł zamiast 600 zł

4 zabiegi 1152 zł zamiast 1920 zł

Całe uda (przód + tył):

1 zabieg 600 zł zamiast 1000 zł

4 zabiegi 1920 zł zamiast 3200 zł

Oferta ważna do 30.04.2022
Regulamin PROMOCJI WIĘCEJ PROMOCJI