Rezerwacja online Kup online
WROCŁAW: +48 530 500 664
ŁÓDŹ: +48 888 114 196
do 60%
All Inclusive – depilujesz tyle partii ciała ile chcesz.

DEPILACJA LASEROWA VECTUS I THUNDER. DUET DOSKONAŁY‼😍

W Laser Cosmetic specjalizujemy się w skutecznej, bezbolesnej depilacji laserowej. Doskonale wiemy, jak efektywnie łączyć ze sobą obie technologie, aby uzyskać najlepsze efekty depilacji i zapewnić Ci nie tylko pełen komfort zabiegów, ale przede wszystkim – wymarzone efekty! 🤩👉 ODKRYJ NASZ SEKRET NA SZYBKIE, BEZPIECZNE I KOMFORTOWE USUWANIE WŁOSKÓW Z WYBRANEJ PARTII CIAŁA – BEZ BÓLU I STRESU. POZNAJ DUET DOSKONAŁY – VECTUS I THUNDER‼

Serię zabiegów trwałej depilacji przeprowadzamy za pomocą dwóch NAJNOWOCZEŚNIEJSZYCH NA RYNKU urządzeń laserowych VECTUS i THUNDER.

✅ Podczas pierwszych spotkań doskonale sprawdza się laser diodowy VECTUS, który skutecznie eliminuje ciemne i grube włoski, bez względu na karnację. Inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze (Skintel) każdorazowo dobiera dla Ciebie odpowiednie parametry urządzenia, dzięki czemu, możemy zastosować optymalne ustawienia urządzenia, zachowując całkowite bezpieczeństwo zabiegu dla Twojej skóry i minimalizując dyskomfort..

✅ W końcowej fazie depilacji laserowej, czyli podczas ostatnich zabiegów z serii, stosujemy laser THUNDER, który usuwa zarówno ciemniejsze, jak i bardzo jasne włoski (z którymi VECTUS nie zawsze sobie radzi). THUNDER to jedna z najnowszych technologii laserowych, dzięki czemu zabieg z jej wykorzystaniem jest bardzo szybki, komfortowy i praktycznie bezbolesny.

🔻 ILE ZABIEGÓW DEPILACJI LASEROWEJ NALEŻY WYKONAĆ? Wiele zależy od Twojej karnacji, a także grubości i ilości włosków. Aby skóra była zupełnie aksamitna, zazwyczaj musimy spotkać się około 4-8 razy.

Pamiętaj! Jesień to najlepszy moment na wykonanie depilacji laserowej. Aktualnie nie jesteś narażona na działanie promieni słonecznych, których należy unikać w czasie zabiegów z wykorzystaniem światła laserowego.

SZCZEGÓŁY PROMOCJI

Laser Diodowy Palomar Vectus™ – Płacisz za wizytę 699 zł i depilujesz tyle partii ciała ile chcesz .

Laser Aleksandrytowy + Laser Nd:Yag Thunder – Płacisz za wizytę 999 zł i depilujesz tyle partii ciała ile chcesz

Partię ciała do wyboru u kobiety: wąsik, broda, baczki, uszy, szyja, łydki, uda, pośladki, stopy, ramiona, przedramiona, dłonie, bikini podstawowe lub głębokie, szpara pośladkowa, pachy, linia brzucha, okolice brodawek, palce u dłoni i stóp.

Partię ciała do wyboru u mężczyzny: wąsik, broda, baczki, uszy, szyja, pośladki, stopy, ramiona, przedramiona, dłonie, bikini podstawowe lub głębokie, szpara pośladkowa, pachy, brzuch, klatka piersiowa, plecy, kark, palce u dłoni i stóp.

Zapraszamy na naszą promocję. Kontynuacja zabiegów jest w tej samej cenie. Wszystkie partie depilowane są podczas jednej wizyty.

Oferta ważna do 30.04.2022
Regulamin PROMOCJI WIĘCEJ PROMOCJI