Thunder

Depilacja laserowa Thunder MT

Najnowszy, najszybszy i najmocniejszy wśród laserów do epilacji, laser Thunder MT, jest połączeniem dwóch najbardziej skutecznych laserów epilacyjnych: lasera aleksandrytowego o długości fali 755 nm i lasera neodymowo – yagowego o długości fali 1064 nm. Dzięki specjalnemu systemowi chłodzenia zabieg jest naprawdę mało bolesny.

Thunder MT to najlepsze rozwiązanie dla najbardziej wymagających pacjentów, umożliwiające indywidualne leczenie bez kompromisów między bezpieczeństwem a skutecznością.

Ze względu na bardzo szybkie wychwytywanie melaniny w skórze (nawet we włosach w fazie wczesnego anagenu), częstotliwość zabiegów epilacji laserowej Thunder MT jest uzależniona od rodzaju obszaru zabiegowego. Zabiegi epilacji laserowej Thunder MT wykonujemy co 4 tygodnie dla twarzy, co 6 tygodni dla rąk, pleców, brzucha i bikini oraz co 8 tygodni dla nóg. Taka ilość czasu wystarczy, by kolejne partie włosów wchodzących w fazę wczesnego anagenu, były dla lasera Thunder MT zauważalne i możliwe do wychwycenia.