Onda

Onda (marki Deka) – zdobyło nagrodę “Innowacje LNE” przyznaną przez magazyn LNE w 2018 roku. To n​ajnowszy hit w modelowaniu sylwetki. ​Dzięki niemu redukcja opornej tkanki tłuszczowej i cellulitu staje się zabiegiem tak prostym, jak nigdy wcześniej. Rewolucyjne urządzenie Onda pozwala na modelowanie sylwetki całkowicie nieinwazyjnie, szybko i wyjątkowo komfortowo. Trafia bezpośrednio w epicentrum problemu wykorzystując​najnowszą, światową technologię mikrofali CoolwavesTM.

Na czym polega zabieg?
Urządzenie wykorzystuje unikalne fale CoolwavesTM działające ze zwiększoną siłą w stosunku do głębokiej warstwy skóry właściwej i tkanki podskórnej. Aż 80 % emitowanych fal trafia prosto w komórki tłuszczu, co oznacza, że naskórek zostaje pominięty i zabezpieczony przed przegrzaniem. Fale o precyzyjnie dobranej częstotliwości odznaczają się wysokim powinowactwem do komórek tłuszczowych, których najwięcej jest w tkance podskórnej.

Onda wykorzystuje dwa rodzaje głowic dostosowanych do nieinwazyjnej penetracji skóry na odpowiedniej głębokości. Użycie głowicy przeznaczonej do płytszej warstwy skóry zapewnia redukcję nawet uporczywego cellulitu oraz kompleksowe ujędrnienie skóry.

Czas trwania zabiegu: 30-60 minut

Czy potrzebuję takiego zabiegu?
Jeśli chcesz zredukować tkankę tłuszczową i cellulit, to zabiegi urządzeniem Onda będą doskonałym wyborem. I​ch efektem jest także wyszczuplenie ciała, ujędrnienie skóry oraz zwiększenie jej sprężystości – powstałej także z niedoboru kolagenu, który spada wraz z upływem lat. ​Onda umożliwia pozbycie się opornych fałdek na brzuchu, boczkach, ramionach oraz okolicach kolan. Poza tym – modeluje pośladki, redukuje tzw. „motylki” na plecach.

Czy zabieg jest bolesny?
Onda działa w trzech zakresach: pozwala na usunięcie zlokalizowanej miejscowo tkanki tłuszczowej, redukuje cellulitu w każdym stopniu zaawansowania oraz powoduje wyraźne zagęszczenie i ujędrnianie skóry.

Zabieg jest w pełni bezbolesny i nie wymaga okresu rekonwalescencji. Od razu po zakończeniu sesji można wrócić do codziennych aktywności. ​Onda maksymalnie zwiększa bezpieczeństwo. Posiada wbudowany system chłodzący, który minimalizuje dolegliwości bólowe. Urządzenie likwiduje tłuszcz nawet na dużych powierzchniach. Odbywa się to bez ryzyka przegrzania tkanek, a w konsekwencji bez podrażnień skóry. ​Unikalne mikrofale CoolwavesTM docierają w sposób selektywny do tkanki tłuszczowej, umożliwiając jej redukcję, bez ryzyka uszkodzenia okolicznych tkanek.

Jakie są efekty po zabiegu i jak długo się utrzymują?
Urządzenie wyposażone jest w dwie głowice, które przynoszą spektakularne rezultaty – widoczne już po pierwszym zabiegu! Z kolei w​ykorzystanie unikalnego systemu mikrofal CoolwavesTM ma zwiększoną siłę działania i efektywność względem stosowanych dotychczas fal RF. Zapewnia wybiórcze docieranie do komórek tłuszczowych, gwarantuje bezpieczeństwo i spektakularną redukcję tkanki tłuszczowej oraz naturalną redukcję – nawet zaawansowanego – cellulitu. Ponadto, Onda ujędrnia i wygładza skórę na brzuchu, udach, czy plecach.

Jak często należy powtarzać zabieg?
Zalecana jest seria 4 zabiegów w odstępach co 3-4 tygodnie.