Endermologie® Cellu M6 Integral®

Najnowszy model Endermologie® Cellu M6 Integral® Efektywność zabiegów zwiększona aż o 50% w porównaniu z poprzednimi modelami!

Integral to najnowsza generacja urządzeń LPG. Stosuje ekskluzywną technologię Enedermologie®, umożliwiającą wykonywanie w 100% naturalnych zabiegów stymulacji tkanki łącznej służących urodzie i zdrowiu. Pomaga wymodelować sylwetkę i ujędrnić skórę. Badania dowiodły, że jest to jedna z najskuteczniejszych metod walki z cellulitem, nadmiarem tkanki tłuszczowej, wiotkością skóry ciała i twarzy oraz obrzękami.

b (1)

Jak działa Integral

Umożliwia wykonywanie zabiegów zarówno na ciało jak i na twarz. Zabiegi wykonywane tym urządzeniem są w 100% naturalne, bezpieczne, bezinwazyjne, bezbolesne i nie wymagają okresu rekonwalescencji.

Wykorzystuje technologią Endermologie® (Mecano-Stimulation), która wysyła do centrum fibroblastów mikroimpulsy, reaktywujące produkcję naturalnego kolagenu i elastyny, które rozpoznawane jako ciało własne, z łatwością przyswajane są przez skórę.

Skutkiem działania Endermologie® na komórki tłuszczowe jest reaktywacja naturalnego procesu lipolizy, rozpoczynającej eliminację ich zawartości. Uwolniony tłuszcz zamieniany jest w energię, która pobudza proces metabolizmu.

Lipomassage® Modelowanie sylwetki

Zadaniem zabiegów na ciało jest: WYSZCZUPLANIE, WYGŁADZANIE, UJĘDRNIANIE oraz MODELOWANIE sylwetki.

Lipomassage LPG to unikalna technika modelowania sylwetki przy pomocy stymulacji komórkowej. Opatentowane rolki LPG wyposażone w niezależne silniczki, z możliwością dostosowania prędkości obrotów oraz kierunku, z funkcją ciągłego lub sekwencyjnego zassania, delikatnie ugniatają skórę i nagromadzony pod nią zapas tłuszczu, stymulując proces lipolizy (uwalniania tłuszczu).

Ponieważ skóra ma skłonności do wiotczenia (w wyniku starzenia się, ciąży, szybkiej utraty wagi itd.), zabieg Lipomassage stymulujący produkcję elastyny i kolagenu jest również skuteczny w ujędrnianiu skóry i modelowaniu sylwetki.

Jak wygląda zabieg modelowania sylwetki Lipomassage®?

Pierwszym etapem jest ocena stanu skóry, kształtu sylwetki przez profesjonalnie przeszkoloną osobę, która będzie wykonywać zabieg. Elementem kluczowym jest ocena fotograficzna.

Następnie dobrany zostaje program zabiegu odpowiadający indywidualnym potrzebom pacjenta.

Dla optymalizacji efektów terapii zaleca się stosowanie kosmetyków stworzonych przez LPG, inspirowanych Endermologie®.

Efekty zabiegów Lipomassage® stosujących technologie Endermologie®

Badania kliniczne potwierdziły, że po 8 tygodniach terapii Endermologie® z techniką Mecano-Stimulation zawartość kolagenu w skórze wzrasta o 240%, elastyny o 180%, a proces lipolizy zwiększony jest o 70%.

ENDERMO_THUMBS_04

Redukcja cellulitu i znaczne zmniejszenie obwodu (do 3,5cm)

Zredukowanie cellulitu

+70% redukcji tłuszczu

ENDERMO_THUMBS_05

Ogólne ujędrnienie dolnych partii ciała

ENDERMO_THUMBS_06

Wewnętrzna strona ud

ENDERMO_THUMBS_07

Modelowanie pośladków

Endermolift® Zagęszczenie zapobiegające starzeniu się skóry

Celem zabiegów Endermolift® na twarz jest: ROZŚWIETLENIE, WYPEŁNIENIE, UJĘDRNIENIE I ZAGĘSZCZENIE skóry.
Endermolift™ to nieinwazyjna technika oddziałująca na główne przyczyny starzenia się skóry i utratę jej gęstości.

LPG Lifts dostarcza do powierzchni skóry mikroimpulsy, które następnie przechodzą głębiej, wywołując biologiczną reakcję fibroblastów i ponownie aktywując naturalną produkcję kolagenu i elastyny.

Endermolift™ poprawia krążenie żylno – limfatyczne i usuwa włókniste bariery w celu ułatwienia natlenienia tkanki. Przeznaczony jest dla skóry cienkiej, starzejącej się, wykazującej wiotczenie.

W Endermolift® wykorzystana jest opatentowania Technologia LIFT. Polega ona na synergicznym działaniu dwóch klapek w komorze zabiegowej głowicy i sekwencyjnym zasysaniu skóry w celu stymulacji tkanki obwodowej.

Efekty

Głęboka warstwa skóry odzyskuje swoją gęstość dzięki odnowieniu włókien kolagenu i elastyny.

ENDERMO_THUMBS_14_A

Sieć włókien kolagenowych (A) oraz elastyny (B) jest gęstsza i tworzy lepszą strukturę

ENDERMO_THUMBS_15

Zmarszczki mimiczne i lifting twarzy

ENDERMO_THUMBS_16

Wyszczuplenie podbródka

ENDERMO_THUMBS_17

Redukcja zmarszczek